Naprawa protez zębowych

Naprawa protez zębowych

Naprawa protez Warszawa, Białołęka

Proteza stomatologiczna potrafi przywrócić komfort i pewność siebie pacjentom zmagającym się z ubytkami w uzębieniu. Niestety, czasem dobre samopoczucie, zapewnione przez protetyka, szybko ulatnia się w związku z uszkodzeniem protezy. W takich sytuacjach nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by w możliwie jak najkrótszym czasie odtworzyć zniszczoną protezę.

 

Szybka naprawa protez stomatologicznych

Pacjent, który nagle traci protezę zębową, najczęściej przeżywa duży stres, unika wszelkich sytuacji towarzyskich, nie chce uśmiechać się ani publicznie zabierać głosu. Co więcej, zwykle zmaga się z również z poważnym dyskomfortem, spowodowanym na przykład problemami z prawidłowym przeżuwaniem pokarmów. Zdecydowana większość osób korzystających z protez protetycznych nie posiada ich zapasowej czy dodatkowej wersji – jedynym wyjściem jest zatem oczekiwanie na naprawę.

 

Specjaliści z naszego laboratorium protetycznego doskonale rozumieją problemy, z jakimi zmagają się pacjenci. Wiedzą, że czas w przypadku napraw protez stomatologicznych jest na wagę złota.

Z drugiej strony, technicy dentystyczni z Dental-Lab nie pozwalają, by pośpiech obniżał jakość ich pracy. Naprawy protez wykonywane są z najwyższą starannością, przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu i najlepszych materiałów.

Inne aktualności