Profesjonalna protetyka

Profesjonalna protetyka

Uzupełnienia protetyczne wykonywane są w celu przywrócenia estetyki oraz funkcji znacznie zniszczonym zębom. Protetyka to również najczęstszy sposób odbudowy zębów po leczeniu kanałowym.
Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Dzięki zabiegom z zakresu stomatologii zachowawczej, możemy wyeliminować ogniska próchnicy i zachować ząb w naturalnym kształcie . Jak wiadomo, próchnica jest najbardziej znaną chorobą występującą w jamie ustnej. Dzięki leczeniu zachowawczemu przedłużamy żywotność zębów, ich funkcję i wygląd.
Ortodoncja

Ortodoncja

Leczenie prowadzone przez lekarza ortodontę, ma na celu przywrócić prawidłową relację pomiędzy szczęką górną a dolną czyli tzw. fizjologiczne zwarcie oraz właściwe uszeregowanie zębów w łukach zębowych.
Profilaktyka

Profilaktyka

Zabiegi profilaktyczne mają na celu zapobiegać powstawaniu próchnicy ale również wykrywać wczesne zmiany próchnicowe, stany chorobowe jamy ustnej.
Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który ma na celu wybielenie i rozjaśnienie koloru zęba. Zabieg ten wychodzi na przeciw pacjentom, dla których piękny uśmiech jest istotnym elementem zdrowia i własnego wizerunku.
Chirurgia

Chirurgia

W naszej klinice oferujemy pełen zakres zabiegów , które prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów chirurgii szczękowo-twarzowej. Precyzja, profesjonalizm i bezpieczeństwo to oferta naszej kliniki stomatologicznej.
Implantologia

Implantologia

Najważniejszą rzeczą w implantologii jest fakt, że dają one taki sam komfort życia jak nasze naturalne i zdrowe zęby. Pamiętaj jednak, że wszczepianie implantów to nie tylko estetyka, ale również zabieg dotyczący chirurgii szczękowej i protetyki.
Własne laboratorium protetyczne

Własne laboratorium protetyczne

Nasza klinika posiada na miejscu w pełni wyposażone własne laboratorium protetyczne. Najnowocześniejsze technologie i wykwalifikowana kadra techników dentystycznych sprosta każdym oczekiwaniom pacjenta.
Diagnostyka RTG

Diagnostyka RTG

W naszym gabinecie stomatologicznym istnieje możliwość wykonania zdjęcia rvg. Zapraszamy do skorzystania z naszej diagnostyki RTG również osobom, które nie korzystają z leczenia w naszej klinice stomatologicznej. Wykwalifikowany i doświadczony personel zadba o Państwa bezpieczeństwo przeprowadzonego badania radiologicznego.

Własne Laboratorium protetyczne

Naszym atutem jest posiadanie laboratorium protetycznego na miejscu, co dodatkowo ułatwia współpracę na poziomie lekarza i technika dentystycznego.

 

Dental-Lab to nowoczesne laboratorium techniki dentystycznej w Warszawie (Białołęka, Tarchomin),  które powstało w 2010 roku. Zajmujemy się wykonawstwem uzupełnień protetycznych opartych o najnowsze technologie. Laboratorium wyposażone jest w sprzęt i materiały wiodących producentów.