Profilaktyka

Profilaktyka

Zabiegi profilaktyczne mają na celu zapobiegać powstawaniu próchnicy ale również wykrywać wczesne zmiany próchnicowe, stany chorobowe jamy ustnej.
Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Dzięki zabiegom z zakresu stomatologii zachowawczej, możemy wyeliminować ogniska próchnicy i zachować ząb w naturalnym kształcie . Jak wiadomo, próchnica jest najbardziej znaną chorobą występującą w jamie ustnej. Dzięki leczeniu zachowawczemu przedłużamy żywotność zębów, ich funkcję i wygląd.
Ortodoncja

Ortodoncja

Leczenie prowadzone przez lekarza ortodontę, ma na celu przywrócić prawidłową relację pomiędzy szczęką górną a dolną czyli tzw. fizjologiczne zwarcie oraz właściwe uszeregowanie zębów w łukach zębowych.
Diagnostyka RTG

Diagnostyka RTG

W naszym gabinecie stomatologicznym istnieje możliwość wykonania zdjęcia rvg. Zapraszamy do skorzystania z naszej diagnostyki RTG również osobom, które nie korzystają z leczenia w naszej klinice stomatologicznej. Wykwalifikowany i doświadczony personel zadba o Państwa bezpieczeństwo przeprowadzonego badania radiologicznego.

Chirurgia

Chirurgia

W naszej klinice oferujemy pełen zakres zabiegów , które prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów chirurgii szczękowo-twarzowej. Precyzja, profesjonalizm i bezpieczeństwo to oferta naszej kliniki stomatologicznej.
Implantologia

Implantologia

Najważniejszą rzeczą w implantologii jest fakt, że dają one taki sam komfort życia jak nasze naturalne i zdrowe zęby. Pamiętaj jednak, że wszczepianie implantów to nie tylko estetyka, ale również zabieg dotyczący chirurgii szczękowej i protetyki.
Profesjonalna protetyka

Profesjonalna protetyka

Uzupełnienia protetyczne wykonywane są w celu przywrócenia estetyki oraz funkcji znacznie zniszczonym zębom. Protetyka to również najczęstszy sposób odbudowy zębów po leczeniu kanałowym.
Protetyka cyfrowa

Protetyka cyfrowa

Protetyka cyfrowa umożliwia wykonanie mostu, korony czy licówki już podczas jednej wizyty w naszej klinice. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym oraz innowacyjnym, wysokiej klasy urządzeniom możemy zaprojektować obudowy protetyczne komputerowo.
Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który ma na celu wybielenie i rozjaśnienie koloru zęba. Zabieg ten wychodzi na przeciw pacjentom, dla których piękny uśmiech jest istotnym elementem zdrowia i własnego wizerunku.

Własne Laboratorium protetyczne

Naszym atutem jest posiadanie laboratorium protetycznego na miejscu, co dodatkowo ułatwia współpracę na poziomie lekarza i technika dentystycznego.

 

Dental-Lab to nowoczesne laboratorium techniki dentystycznej w Warszawie (Białołęka, Tarchomin),  które powstało w 2010 roku. Zajmujemy się wykonawstwem uzupełnień protetycznych opartych o najnowsze technologie. Laboratorium wyposażone jest w sprzęt i materiały wiodących producentów.