Zabiegi chirurgii stomatologicznej – precyzyjnie, profesjonalnie, bezpiecznie

Chirurgia stomatologiczna odgrywa szczególną rolę w leczeniu naszych pacjentów. Lekarze tej specjalizacji zajmują się przypadkami, w których niemożliwe jest kontynuowanie leczenia zachowawczego lub kanałowego, a także, gdy pojawiają się indywidualne wskazania protetyczne lub ortodontyczne.

 

Doświadczeni chirurdzy, bezpieczne zabiegi

Klinika Dental Protetica oferuje pełen zakres zabiegów chirurgii szczękowo-twarzowej. Najpopularniejsze z nich to:

  • ekstrakcje zębów, w przypadku których leczenie zachowawcze nie daje efektu i nie może być kontynuowane;
  • ekstrakcje zębów podejmowane w związku z prowadzonym leczeniem ortodontycznym lub protetycznym;
  • ekstrakcje zębów uszkodzonych na skutek urazu (np. złamanych);
  • usuwanie zębów mądrości (ósemek), w tym zębów zatrzymanych;
  • hemisekcja i resekcja wierzchołka korzenia;
  • leczenie plastyczne połączeń z zatoką szczękową;
  • plastyka przetok ustno-twarzowych;
  • leczenie stanów po powikłanych ropniach jamy ustnej.

 

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów chirurgii stomatologicznej. Nasz personel dba o komfort pacjentów na każdym etapie leczenia.

 

Chirurgia szczękowo-twarzowa bez bólu i strachu

Zabiegi chirurgiczne w DentalProtetica przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, co pozwala na niemal zupełne wyeliminowanie bólu, który zwykle towarzyszy leczeniu. Dodatkowo, nasi specjaliści dużą wagę przykładają do przyjaznej atmosfery w gabinetach. Życzliwość i otwartość pozwalają na rozładowanie stresu odczuwanego przez pacjentów.

Dlaczeo u nas ?

Takie sytuacje jak dyskwalifikacja zęba do dalszego leczenia zachowawczego lub leczenie kanałowego czy inne wskazania ortodontyczne lub protetyczne kwalifikują pacjenta do zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej.

 

DENTALPROTETICA to zespół ludzi wysoko wykwalifikowanych w swoich dziedzinach.To właśnie nasi specjaliści dbają o to, aby przeprowadzane zabiegi leczenia były precyzyjnie wykonane, bezbolesne oraz  przebiegały w miłej atmosferze.

Dlaczego my?
Przede wszystkim zadowoleni PACJENCI!
DENTALPROTETICA to zespół ludzi wysoko wykwalifikowanych w swoich dziedzinach.To właśnie nasi stomatolodzy i ortodonci dbają o to, aby przeprowadzany zabieg leczenia lub wybielania zębów był szybki, bezbolesny i przebiegał w miłej atmosferze.