Szybki powrót do normalności !

Implanty zębów to sztuczne korzenie zębowe, zaś protetyka oparta na implantach daje efekt zębów naturalnych. Dają one pewność, że wykonane na nich prace protetyczne będą tak osadzone, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o podrażnienia dziąseł oraz innych przykrych dolegliwości.

 

Najważniejszą rzeczą w implantologii jest fakt, że dają one taki sam komfort życia jak nasze naturalne i zdrowe zęby. Pamiętaj jednak, że wszczepianie implantów to nie tylko estetyka, ale również zabieg dotyczący chirurgii szczękowej i protetyki.

 

Przy użyciu implantów w DENTALPROTETICA, jesteśmy w stanie odtworzyć wszystkie brakujące zęby od pojedynczych braków poprzez bezzębie.

Dlaczeo u nas ?

DENTALPROTETICA to zespół ludzi wysoko wykwalifikowanych w swoich dziedzinach.To właśnie nasi stomatolodzy i ortodonci dbają o to, aby przeprowadzany zabieg leczenia lub wybielania zębów był szybki, bezbolesny i przebiegał w miłej atmosferze

Dlaczego my?
Przede wszystkim zadowoleni PACJENCI!
DENTALPROTETICA to zespół ludzi wysoko wykwalifikowanych w swoich dziedzinach.To właśnie nasi stomatolodzy i ortodonci dbają o to, aby przeprowadzany zabieg leczenia lub wybielania zębów był szybki, bezbolesny i przebiegał w miłej atmosferze.