Profesjonalne leczenie

Wąska dziedzina stomatologii, dotycząca eliminowania nieodwracalnych zapaleń miazgi, które powstały na skutek ubytku próchnicowego, złej higieny jamy ustnej ale również urazu. Podczas zabiegu usuwana jest zainfekowana tkanka zęba, następnie kanał korzeniowy jest oczyszczany i dezynfekowany. Ostatecznym etapem jest wypełnienie kanału płynną,ciepłą gutaperką.

 

W naszej klinice oferujemy Państwu leczenie kanałowe z wykorzystaniem materiałów, narzędzi, urządzeń najnowszej generacji. Każde leczenie wykonujemy przy użyciu mikroskopu, co dodatkowo pozwala nam precyzyjnie wykonać zabieg.

 

Przy użyciu mikroskopu stomatologicznego wykonujemy:

– usunięcie zębiniaka

– usunięcie złamanych narzędzi

– usunięcie wkładów koronowo

– korzeniowych – zamknięcie perforacji

– odnalezienie dodatkowych kanałów

– udrożnienie kanałów zobliterowacych

– powtórne leczenie kanałowe

Dlaczego u nas?

Dental Protetica, to wykwalifikowana kadra stanowiąca zgrany zespół specjalistów, którzy w swojej pracy kierują się przede wszystkim dobrem pacjentów i chęcią poprawy ich jakości życia.

Dlaczego my?
Przede wszystkim zadowoleni PACJENCI!
DENTALPROTETICA to zespół ludzi wysoko wykwalifikowanych w swoich dziedzinach.To właśnie nasi stomatolodzy i ortodonci dbają o to, aby przeprowadzany zabieg leczenia lub wybielania zębów był szybki, bezbolesny i przebiegał w miłej atmosferze.