Szybki powrót do normalności !

Dziedzina stomatologii zajmująca się odbudową braków zębowych, odbudową złamanych zębów, korygowaniem ustawienia i kształtu zębów. Dzięki różnym rozwiązaniom, poprawiamy estetykę i przywracamy komfort w jamie ustnej pacjenta.

 

Protetyka stomatologiczna w naszej klinice to najwyższa jakość wykonania za przystępną cenę. Wykonujemy licówki, mosty, korony, protezy i wiele innych. Klinika DENTALPROTETICA w zakresie protetyki stosuje zawsze najwyższej klasy materiały i posiada własne laboratorium protetyczne. Zapewniamy najwyższą jakość leczenia protetycznego w pełnym zakresie. Zanim pacjent zostanie poddany leczeniu opracowany zostaje indywidualny plan leczenia, w którym praktycznie zawsze aktywnie uczestniczą endodonci, chirurdzy , periodontolodzy, ortodonci i technicy dentystyczni. Umożliwia to wybór optymalnej metody protetycznej. Każdy etap konsultujemy z pacjentem, który aktywnie uczestniczy w procesie leczenia.

Zapraszamy

W trakcie uzpełniania

Dlaczego my?
Przede wszystkim zadowoleni PACJENCI!
DENTALPROTETICA to zespół ludzi wysoko wykwalifikowanych w swoich dziedzinach.To właśnie nasi stomatolodzy i ortodonci dbają o to, aby przeprowadzany zabieg leczenia lub wybielania zębów był szybki, bezbolesny i przebiegał w miłej atmosferze.