Lepiej i łatwiej zapobiegać, niż leczyć...

Zabiegi profilaktyczne mają na celu zapobiegać powstawaniu próchnicy ale również wykrywać wczesne zmiany próchnicowe, stany chorobowe jamy ustnej. Do zabiegów profilaktycznych zaliczamy: regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym, co najmniej raz na 6 m-cy, umiejętne szczotkowanie zębów z wykorzystaniem do tego odpowiednich preparatów tj. pasty do zebów, szczoteczki, płukanki, nici dentystyczne, higienizację jamy ustnej w tym scaling i piaskowanie oraz bardzo ważną profilaktykę z użyciem fluoru.

Dlaczeo u nas ?

Dental Protetica, to wykwalifikowana kadra stanowiąca zgrany zespół specjalistów, którzy w swojej pracy kierują się przede wszystkim dobrem pacjentów i chęcią poprawy ich jakości życia. Jesteśmy na bieżąco z nowościami i trendami w dziedzinie stomatologii oraz stale podnosimy swoje kwalifikacje. Wspólnie zadbamy o Twój uśmiech!

Dlaczego my?
Przede wszystkim zadowoleni PACJENCI!
DENTALPROTETICA to zespół ludzi wysoko wykwalifikowanych w swoich dziedzinach.To właśnie nasi stomatolodzy i ortodonci dbają o to, aby przeprowadzany zabieg leczenia lub wybielania zębów był szybki, bezbolesny i przebiegał w miłej atmosferze.