Szczególne miejsce w naszej praktyce zajmują dzieci.

Stomatolog dziecięcy w DentalProtetica Białołeka

Stomatologia dziecięca (pedontologia) to szczególnie ważny obszar funkcjonowania kliniki Dental Protetica. Wierzymy, że odpowiednie nawyki, nabyte we wczesnym okresie życia, pozwolą naszym najmłodszym pacjentom cieszyć się zdrowymi i pięknymi zębami przez długie lata.

Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby maluchy opuszczały gabinety naszych stomatologów z uśmiechami – nie tylko zdrowymi, ale i szczerymi.

 

Wizyty adaptacyjne dla dzieci

Strach przed dentystą to problem, których dotyka wielu małych pacjentów. Lęk nie powinien być jednak przyczyną, dla której uzębienie dziecka zostaje zaniedbane.

Z myślą o maluchach, które boją się dentysty, stworzyliśmy wizyty adaptacyjne. W czasie ich trwania dzieci mogą zapoznać się z gabinetem, oswoić z widokiem narzędzi stomatologicznych i przełamać strach – wszystko to w bezpiecznej, przyjaznej atmosferze, w obecności rodziców lub zaufanych opiekunów i z pełnym wsparciem personelu kliniki Dental Protetica.

 

Zabiegi stomatologii dziecięcej

W gabinetach naszych pedontologów leczymy m.in.:

  • zaburzenia związane z ząbkowaniem,
  • ubytki w zębach mlecznych,
  • ubytki w pierwszych zębach stałych.

 

Wizyta u dentysty może być zabawą

Nasz personel dba o to, aby każdy z odwiedzających nas małych pacjentów, czuł się w klinice bezpiecznie. Leczenie ząbków odbywa się w bezstresowej, miłej atmosferze i prowadzone jest przez specjalistów doświadczonych w pedontologii, rozumiejących szczególne potrzeby najmłodszych.

Dzieci odwiedzające Dental Protetica mogą liczyć na wiele niespodzianek i miłych wrażeń – wesołe, kolorowe wypełnienia ubytków to tylko jedno z nich.

Dentysta dla dzieci

Stomatolog dziecięcy Białołęka. Klinika Stomatologiczna DENTALPROTETICA zapewnia Państwu opiekę w stomatologii dziecięcej przez lekarzy stomatologów, którzy doświadczeni są w zakresie leczenia dzieci. Jeżeli maluch boi się dentysty istnieje możliwość odbycia wizyt adaptacyjnych, które pomogą w wyeliminowaniu lęku przed leczeniem. Leczenie zębów u dzieci w naszym gabinecie zawsze odbywa się w miłej atmosferze, a dla naszych małych pacjentów mamy wiele niespodzianek ,w postaci kolorowych wypełnień i nie tylko.

Dlaczego my?
Przede wszystkim zadowoleni PACJENCI!
DENTALPROTETICA to zespół ludzi wysoko wykwalifikowanych w swoich dziedzinach.To właśnie nasi stomatolodzy i ortodonci dbają o to, aby przeprowadzany zabieg leczenia lub wybielania zębów był szybki, bezbolesny i przebiegał w miłej atmosferze.