Szybki powrót do normalności !

Nasza klinika posiada na miejscu w pełni wyposażone własne laboratorium protetyczne. Najnowocześniejsze technologie i wykwalifikowana kadra techników dentystycznych sprosta każdym oczekiwaniom pacjenta.

 

Dental-Lab to nowoczesne laboratorium techniki dentystycznej założone w 2010 roku. Zajmujemy się wykonawstwem uzupełnień protetycznych opartych o najnowsze technologie. Laboratorium wyposażone jest w sprzęt i materiały wiodących producentów. Nieustannie zdobywamy doświadczenie poprzez uczestnictwo w szkoleniach i sympozjach w kraju oraz za granicą. Naszym celem jest wykonanie uzupełnienia protetycznego tak aby uzyskać zadowolenie lekarza, a przede wszystkim pacjenta.

Dental LAB

Wszystkie prace protetyczne są wykonywane w artykulatorach AmannGirrbach co pozwala rekonstruować idealne warunki zwarciowe dla każdego pacjenta.

 

Artykulatory ARTEX TYP CR przygotowany jako uniwersalny artykulator do diagnostyki i terapii i do stosowania jako rzeczywisty symulator ruchów żuchwy w gabinecie i laboratoriumj.

 

Posiada następujące dodatkowe funkcje czyniące go artykulatorem w pełni nastawialnym:
– funkcja ISS – sideshift ustawiana do 1.5 mm z każdej strony
– możliwość ustawienia protruzji do 6mm
– możliwość ustawienia retruzji do 2mm
Jest to idealny Artykulator do pełnej analizy modeli, terapii szynowej i wszelkich korekt zgryzu.

 

Artykulator w połączeniu z łukiem twarzowym ARTEX

 

ŁUK TWARZOWY ARTEX

Łuk twarzowy Artex umożliwia w bardzo szybki sposób przenieść relację szczękowo czaszkową i szczękowo stawową pacjenta do artykulatora.

-Otwierany symetrycznie bez zmiany odległosci strzałkowej od szczęki

-Absolutnie niezbędny do diagnostyki i terapii dysfunkcji stawowych i zgryzowych

-Rejestruje anatomicznie wlaściwą relacje szczękowo stawową w max 2min

-Transferuje informacje i dane pacjenta do artykulatora

-Minimalizuje czas korekt prac protetycznych przy fotelu dentystycznym

Dlaczego my?
Przede wszystkim zadowoleni PACJENCI!
DENTALPROTETICA to zespół ludzi wysoko wykwalifikowanych w swoich dziedzinach.To właśnie nasi stomatolodzy i ortodonci dbają o to, aby przeprowadzany zabieg leczenia lub wybielania zębów był szybki, bezbolesny i przebiegał w miłej atmosferze.