Szybki powrót do uśmiechu

Cyfrowe laboratorium protetyczne

Własne cyfrowe laboratorium protetyczne to jeden z naszych najważniejszych powodów do dumy. Dzięki zaufanej, doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze techników dentystycznych oraz wsparciu najnowocześniejszych technologii, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych pacjentów i kompleksowo zadbać o ich uzębienie.

 

Dental-Lab w klinice Dental Protetica

Leczenie protetyczne to jedna z najważniejszych gałęzi stomatologii, pozwalająca pacjentom odzyskać nie tylko komfort w obrębie jamy ustnej, ale także pewność siebie. W Dental Protetica doskonale to rozumiemy i dokładamy wszelkich starań, by przywrócić naszym klientom chęć uśmiechu. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe leczenie protetyczne, którego kluczowym elementem jest ścisła współpraca stomatologów z technikami dentystycznymi z naszego cyfrowego laboratorium – Dental-Lab. Wszystko w ramach jednej kliniki – bezpiecznie, szybko i komfortowo.

 

Technologia, doświadczenie i wiedza

Laboratorium Dental-Lab powstało w 2010 roku i od początku istnienia wyznacza najwyższe standardy w wykonywaniu uzupełnień protetycznych. Nasi specjaliści pracują w oparciu o najnowocześniejsze technologie CAD/CAM, z wykorzystaniem najlepszego sprzętu: skanerów 3Shape do skanowania wewnątrzustnego, frezarki Yenadent oraz drukarki 3D Asiga (uznawanej za najlepszą na świecie). Co więcej, technicy dentystyczni z naszego laboratorium nieustannie poszerzają swoją wiedzę i doświadczenie, uczestnicząc w szkoleniach i sympozjach, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Cyfrowe Laboratorium Protetyczne Dental-Lab

.

Dlaczego my?
Przede wszystkim zadowoleni PACJENCI!
DENTALPROTETICA to zespół ludzi wysoko wykwalifikowanych w swoich dziedzinach.To właśnie nasi stomatolodzy i ortodonci dbają o to, aby przeprowadzany zabieg leczenia lub wybielania zębów był szybki, bezbolesny i przebiegał w miłej atmosferze.