Rozjaśnienie zębów i uzyskanie ich śnieżnobiałego odcienia.

Wybielanie zębów w DentalProtetica Białołęka

 

Rozjaśnienie zębów i śnieżnobiały uśmiech na wyciągnięcie ręki

W klinice DentalProtetica rozumiemy, że zęby powinny być nie tylko zdrowe i mocne, ale również piękne. Z myślą o pacjentach, którzy marzą o białym, olśniewającym uśmiechu, nasi specjaliści oferują zabiegi z nurtu stomatologii estetycznej. Najważniejszym i najpopularniejszym z nich jest wybielanie zębów.

 

Profesjonalne wybielanie zębów

Śnieżnobiały uśmiech to jeden ze współczesnych synonimów sukcesu, zdrowia, atrakcyjności i pewności siebie. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób podejmuje decyzję o wybieleniu zębów. Decydując się na ten krok, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy – tylko wówczas można zyskać pewność, że zabieg nie zaszkodzi zdrowiu i przyniesie oczekiwany efekt.

 

Jak wygląda wybielanie zębów w DentalProtetica?

Przed przystąpieniem do zabiegu konieczne jest odbycie wizyty stomatologicznej, podczas której lekarz oceni stan jamy ustnej. Celem badania jest wykluczenie przeciwwskazań do wybielenia zębów, takich jak:

  • próchnica,
  • nieszczelne wypełnienia ubytków,
  • stany zapalne przyzębia,
  • paradontoza.

 

Po zakwalifikowaniu do zabiegu stomatolog wraz z pacjentem omawiają i wybierają najlepszą metodę wybielania zębów. W przypadku stwierdzenia choroby jamy ustnej konieczne jest jej wyleczenie przed przystąpieniem do zabiegu rozjaśniania.

 

Wszystkie z oferowanych przez nas metod wybielania zębów są bezbolesne, nieinwazyjne i w pełni bezpieczne. Ich efekt pojawia się szybko i utrzymuje przez długi czas, co zdecydowanie odróżnia profesjonalnie przeprowadzony zabieg od sposobów domowych.

Warto wiedzieć!

Przed przystąpieniem do zabiegu w naszym gabinecie, niezbędna jest wizyta stomatologiczna, podczas której pacjent poddawany jest wnikliwemu badaniu jamy ustnej.

Dlaczego my?
Przede wszystkim zadowoleni PACJENCI!
DENTALPROTETICA to zespół ludzi wysoko wykwalifikowanych w swoich dziedzinach.To właśnie nasi stomatolodzy i ortodonci dbają o to, aby przeprowadzany zabieg leczenia lub wybielania zębów był szybki, bezbolesny i przebiegał w miłej atmosferze.