Ekstrakcja zęba – kiedy jest konieczna?

Ekstrakcja zęba – kiedy jest konieczna?

Usunięcie zęba zawsze traktujemy jako ostateczność. Decydujemy się na ekstrakcję wtedy, gdy zęby i korzenie zębowe są na tyle zniszczone, że niemożliwe jest przeprowadzenie leczenia zachowawczego czy protetycznego. 
higienizacja zębów

higienizacja zębów

Po co odbywać wizyty higienizacyjne? Czego spodziewać się w gabinecie higienistki? Jakie zabiegi mogą zostać przeprowadzone w ramach higienizacji? Wyjaśniamy!
Stomatologia dziecięca – małe dzieci u dentysty

Stomatologia dziecięca – małe dzieci u dentysty

Leczenie stomatologiczne dzieci wymaga cierpliwości, empatii i łagodności. Aby wizyty u dentysty były dla dziecka bezstresowe i skuteczne, konieczne jest odpowiednie podejście stomatologów oraz praca rodziców nad kształtowaniem prawidłowych nawyków u dzieci.
Protetyk

Protetyk

Protetyka, to dziedzina stomatologii zajmująca się odbudową braków zębowych, odbudową złamanych zębów, korygowaniem ustawienia i kształtu zębów. Dzięki różnym rozwiązaniom, poprawiamy estetykę i przywracamy komfort w jamie ustnej pacjenta.
Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe

W naszej klinice oferujemy Państwu leczenie kanałowe pod mikroskopem z wykorzystaniem materiałów, narzędzi, urządzeń najnowszej generacji. Każde leczenie wykonujemy przy użyciu mikroskopu, co dodatkowo pozwala nam precyzyjnie wykonać zabieg.
implanty zębów

implanty zębów

Implanty zębów to sztuczne korzenie zębowe, zaś protetyka oparta na implantach daje efekt zębów naturalnych. Dają one pewność, że wykonane na nich prace protetyczne będą tak osadzone, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o podrażnienia dziąseł oraz innych przykrych dolegliwości.

Własne Laboratorium protetyczne

Naszym atutem jest posiadanie laboratorium protetycznego na miejscu, co dodatkowo ułatwia współpracę na poziomie lekarza i technika dentystycznego.

 

Dental-Lab to nowoczesne laboratorium techniki dentystycznej w Warszawie (Białołęka, Tarchomin),  które powstało w 2010 roku. Zajmujemy się wykonawstwem uzupełnień protetycznych opartych o najnowsze technologie. Laboratorium wyposażone jest w sprzęt i materiały wiodących producentów.